Login form

Search

Tag Board

200

Statistics

Servers Monitor

Armia Krajowa
Friday, 2024-04-26, 06:37:58
Welcome Guest
Main | Registration | Login | RSS

Prosto! - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: SAKUL, foo, lookas  
Forum » General » Others » Prosto! (...)
Prosto!
lookasDate: Monday, 2011-04-11, 18:27:58 | Message # 1
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 825
Status: Offline
Dobra kurwa napisze w końcu bo mnie już powoli wkurwia to wszystko!

w PA napisałeś temat... nosi tytuł: List of current members.
zawiera również pod tytuł, jakże bardzo wymowny: (Bo nie mam moda by edytować post Nifiego.)

Kolego "Prosto" ... Nifiego nie ma no ok, ale ty tu codziennie wchodzisz na forum! wypłakałeś tego moda i teraz go kurwa masz! więc może zajmiesz się tym czym powinieneś?

pisze to co myślę bo pchasz się wszędzie i do wszystkiego a nie robisz nic! i zapewniam cię że nie będę tego akceptował!!

od wczoraj na szczęscie masz mniejszy lvl ale... majac jeszcze 20 lvl nie wiadomo skąd (nie bede wnikał) robisz kupe syfu! rozdajesz lvl nawet nie wiesz komu i w jakim celu... myślę że sakul tu mógłby coś więcej powiedzieć!

sprawa krzycha też pozostawia ci wiele do życzenia! co to za teksty w jego kierunku? jak możesz mu mówić coś takiego że: "liżesz dupe gonzowi to masz lvl..." co to ma znaczyć? myślę że krzysiek przedstawi sprawe dokladniej!!

zbierając to wszystko do kupy musze ci powiedziec ze to bardzo żalosne!

chłopie zastanów się!!


„Nasza ekipa, jakby się cofnąć wstecz,
niczym AK lałoby dziś swą krew,
za świata grzech, aż po ostatni wdech,
bohaterów jęk, o nasz spokojny sen”
 
SAKULDate: Monday, 2011-04-11, 18:41:56 | Message # 2
Major general
Group: Moderators
Messages: 293
Reproofs: 20%
Status: Offline
true true...
Prosto daje lvl AK Nifi'emu, po czym ten ktos (do tej pory nie wiem czy to byl Nifi czy nie) znika a Prosto z tekstem: "a to byl Nifi"?
no halo ale takich rzeczy sie nie robi, nie wiesz, nie masz pewnosci nie dajesz lvl wacko



 
KrzYchUDate: Tuesday, 2011-04-12, 18:41:04 | Message # 3
Lieutenant
Group: Members
Messages: 41
Reproofs: 0%
Status: Offline
Ja też gościa nie trawie kiedyś napisał mi że mam lvl bo rucham jednego z Leaderów i liże mu dupe ciśnie po każdym nie patrząc na wiek!!!
wszyscy inni są z kulturą biggrin


Message edited by KrzYchU - Tuesday, 2011-04-12, 18:52:33
 
Rof_WoofDate: Wednesday, 2011-04-13, 13:09:16 | Message # 4
Major general
Group: Moderators
Messages: 255
Reproofs: 0%
Status: Offline
No to teraz czekamy na to co powie Prosto.

 
mapetDate: Wednesday, 2011-04-13, 17:30:03 | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 119
Status: Offline
ciekawe, ciekawe

http://www.myspace.com/34synapsy
 
FrogbossDate: Thursday, 2011-04-14, 09:52:45 | Message # 6
Private
Group: Administrators
Messages: 11
Status: Offline
Co racja to racja za bardzo sie wozi

 
ProstoDate: Thursday, 2011-04-14, 11:26:04 | Message # 7
Colonel
Group: Members
Messages: 171
Reproofs: 0%
Status: Offline
List of current members:

Fakt, było coś takiego. Pisałem o to by dostać moderatora w dziale "List of current members". Wiem że albo mi możecie uwierzyć albo nie, ale wczoraj wchodziłem na ten dział, z postanowieniem edytowania wszystkiego. Zauważyłem tam że Signals. (skończył rate w odpowiednim czasie) jest ciągle w trialach. To chciałem go dodać do membersów w mniejwięcej taki sposób jak to zrobił Nifi, czyli jak naciskasz na dany nick, to wyskakuje ci jego stronka na tb. A więc wchodzę na tb, następnie na nasz clan page i widzę że Signalsa w ogóle nie ma w AK. Miałem dzisiaj spytać się mapeta, bądź kogoś co jest i dopiero dzisiaj ewentualnie zmienić.

Quote (lookas)
bo pchasz się wszędzie

Zgodzę się. Często tak mam (i wirtualnie tu z wami i na żywo). Taka moja natura. W wielu miejscach chciałbym się sprawdzić, no cóż...

Quote (lookas)
"liżesz dupe gonzowi to masz lvl..."
Quote (KrzYchU)
liże mu dupe ciśnie po każdym nie patrząc na wiek!!!

Nic do Krzycha nie mam. I nie za bardzo pamiętam bym coś mu pisał takiego. Jeśli tak to z góry przepraszam Krzychu.

Quote (SAKUL)
Prosto daje lvl AK Nifi'emu, po czym ten ktos (do tej pory nie wiem czy to byl Nifi czy nie) znika a Prosto z tekstem: "a to byl Nifi"?

Do dzisiaj biję się po twarzy za tamten moment. Zbyt pochopne działanie z mojej strony, zamiast wypytać go chociaż o pewne rzeczy. To było mega nierozważne. :/

Wrzucając to wszystko do kupy, to w zupełności wszycy tu mają rację. Rozbestwiłem się trochę. Staram się być pomocny, nie wychodzi widzę, to nie ma sensu bym w ogóle starał się coś robić.

Pozdrawiam
Prosto...


 
KrzYchUDate: Thursday, 2011-04-14, 15:04:49 | Message # 8
Lieutenant
Group: Members
Messages: 41
Reproofs: 0%
Status: Offline
Przeprosiny przyjęte !! biggrin a co do tego że nie pamiętasz to było to wtedy na Nq jak pisałes non stop o ruchaniu co wtedy Signals pisał coś o słownictwie weszliśmy na jaymod i napisałem że mam tu też lvl a wtedy mi napisałeś że rucham jednego z klanu i liże mu dupe to mam lvl sad
 
ProstoDate: Thursday, 2011-04-14, 15:41:42 | Message # 9
Colonel
Group: Members
Messages: 171
Reproofs: 0%
Status: Offline
Albo to było wtedy co piłem albo nie pamiętam...

 
SAKULDate: Thursday, 2011-04-14, 19:42:36 | Message # 10
Major general
Group: Moderators
Messages: 293
Reproofs: 20%
Status: Offline
czyli dajesz do zrozumienia ze to u ciebie normalne zachowanie? hmm dobrze wiedziec wacko


 
gonzDate: Thursday, 2011-04-14, 21:16:37 | Message # 11
Major general
Group: Administrators
Messages: 375
Status: Offline
wacko


 
ProstoDate: Thursday, 2011-04-14, 22:23:57 | Message # 12
Colonel
Group: Members
Messages: 171
Reproofs: 0%
Status: Offline
Może nie że normalne, bardziej bym powiedział naturalne. Coś nad czym muszę poćwiczyć...

 
Rof_WoofDate: Friday, 2011-04-15, 01:17:04 | Message # 13
Major general
Group: Moderators
Messages: 255
Reproofs: 0%
Status: Offline
Quote (Prosto)
Wrzucając to wszystko do kupy, to w zupełności wszycy tu mają rację. Rozbestwiłem się trochę. Staram się być pomocny, nie wychodzi widzę, to nie ma sensu bym w ogóle starał się coś robić.

Lvl w dół i poczekać na poprawę. Nad czym tu dywagować?


 
lookasDate: Friday, 2011-04-15, 11:35:39 | Message # 14
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 825
Status: Offline
Quote (Prosto)
bardziej bym powiedział naturalne

nie, to nie jest naturalne...

Quote (Prosto)
Coś nad czym muszę poćwiczyć...

prosto to nie był pierwszy raz.. juz kiedys przerabialismy podobne tematy!

Quote (Rof_Woof)
Lvl w dół i poczekać na poprawę.

serwow juz nie ma! pozatym tak jak juz napisalem "to nie byl pierwszy raz!"

kolego, nikt ci tutaj nie chce na zle, nikt ci nie robil na zlosc, jestes chyba z rok w klanie i przymykalismy oko... ale ja teraz mowie stanowcze "dosyc" czy sie to komus podoba czy nie!!

przemyslalem sobie to wszystko i... ja juz ci po prostu nie ufam! obiecywales tysiace razy ze sie zmienisz! bezskutecznie!!

dlatego moja decyzja w zwiazku z tym jest nastepująca:

Albo przeproszisz chłopaków za wszystko i odejdziesz z klanu... albo ja odejdę!


„Nasza ekipa, jakby się cofnąć wstecz,
niczym AK lałoby dziś swą krew,
za świata grzech, aż po ostatni wdech,
bohaterów jęk, o nasz spokojny sen”
 
FragerDate: Friday, 2011-04-15, 12:01:08 | Message # 15
Colonel
Group: Moderators
Messages: 240
Reproofs: 0%
Status: Offline
DO prosto nic nie mam ale to jest prawda , ze pcha sie do wszystkiego . Ale kologo jak sie juz za cos biezesz wykonuj to jak nalezy sam nie widzialem aby kogos wyzywal z klanowiczow. Ostatnio troche rozmawialem z lookasem i poweidzial mi co prosto robi i to jest chbya troche za duzo , jezeli tak poweidzial do krzycha co jest wyzej napisane to jest mega przegiecie palki . A jezeli lookas odejdzie z powodu prostego ktory jest w klanie moze pol roku to stanego po stronie starego gracza i jak on odejdzie to ja tez . Sory prosto za te slowa no ale chysa sam rozumiesz .
 
Forum » General » Others » Prosto! (...)
Search: