Login form

Search

Tag Board

200

Statistics

Servers Monitor

Armia Krajowa
Wednesday, 2024-04-24, 15:17:47
Welcome Guest
Main | Registration | Login | RSS

Prosto! - Page 4 - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: SAKUL, foo, lookas  
Forum » General » Others » Prosto! (...)
Prosto!
ProstoDate: Wednesday, 2011-04-20, 11:03:02 | Message # 46
Colonel
Group: Members
Messages: 171
Reproofs: 0%
Status: Offline
Quote (lookas)
"Kto się wywyższa, będzie poniżony (Mt 23,1-12)"

hmm... ironia?

Powiem ci tak. Faktem jest ze czasem troche sie wywyzsilem tym lvl. I jak najbardziej jestem pewien ze to kwestia wieku. Teraz ponizyles mnie calkowicie przed klanem i ogolem ktory czytal ta zakladke. Ja nigdy nie szukalem wrogow ani w grze ani w realu. Wszak jak ty biblie czytam. (milo mi w ogole slyszec ze ktos w tym kraju czyta takie rzeczy).

A i lookas, tak caly czas mysle o tym jak glupio ci odpowiedzialem w temacie o filmie, co wyslales muze z Requiem. Gowniane "spieprzaj" bylo calkowicie nie na miejscu. A mozna bylo przeciez uzyc milionow zamiennikow.


 
Rof_WoofDate: Wednesday, 2011-04-20, 21:29:34 | Message # 47
Major general
Group: Moderators
Messages: 255
Reproofs: 0%
Status: Offline
Si. Tylko wyraziłem o Twoim niezdecydowaniu.

Lookas, jesteś piczką. Mam nadzieję, że stałem się dla niego teraz chujem. Czekam na gnojenie biggrin

A co do czytania bibli, to :LOL:




Message edited by Rof_Woof - Wednesday, 2011-04-20, 21:31:50
 
SAKULDate: Wednesday, 2011-04-20, 21:46:36 | Message # 48
Major general
Group: Moderators
Messages: 293
Reproofs: 20%
Status: Offline
Proty mam dla ciebi sliczny rozowy moherowy (zgadnij co to jest moher) berecik z antenka. za 60 lat masz go u mnie w spadku (bo ja nie wyzyje tyle czasu)
smok



 
InfernoDate: Thursday, 2011-04-21, 08:51:43 | Message # 49
Major general
Group: Members
Messages: 262
Reproofs: 0%
Status: Offline
Quote (SAKUL)
Proty mam dla ciebi sliczny rozowy moherowy (zgadnij co to jest moher) berecik z antenka. za 60 lat masz go u mnie w spadku (bo ja nie wyzyje tyle czasu)

Żeś teraz pierdolnął Sakul. biggrin
http://www.youtube.com/watch?v=y_vawuEJerQ cool
Quote (Rof_Woof)
Lookas, jesteś piczką. Mam nadzieję, że stałem się dla niego teraz chujem. Czekam na gnojenie

Jaki prowokator. dwarf
 
ProstoDate: Thursday, 2011-04-21, 10:33:30 | Message # 50
Colonel
Group: Members
Messages: 171
Reproofs: 0%
Status: Offline
Dzieki Sakul, przyda sie biggrin Mam nadzieje ze Radio Maryja do tego czasu bedzie istniec, ba moze nawet bedziesz w nim nadawac. Przeciez masz glos radiowca wink

 
lookasDate: Thursday, 2011-04-21, 11:58:51 | Message # 51
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 825
Status: Offline
Rof.. piczka to cie na obiad wołaja tongue

a co w tym zlego ze czytam pismo św? chyba mam do tego pełne prawo! mam prawo być moherem rydzyka i mam prawo mowic o tym glosno! ja sie nie wstydze ze jestem katolikiem...

wiecie co najbardziej mnie zastanawia? 98% polaków deklaruje ze ich autorytetem jest Jan Paweł II... skoro tak powiedzcie mi dlaczego kazdy ma w dupie jego nauczanie? skoro jest autorytetem to czemu uwazamy ze on zle mowił? ze nie mial racji? np sprawa R. Maryja... wszyscy sa przeciwni Rydzykowi a papiez mówi:

*Ja Panu Bogu codziennie dziękuję, że jest w Polsce takie radio, co się nazywa Radio Maryja.

Jan Paweł II, 29 marca 1995, Rzym

no to zgadzamy sie z papieżem czy nie?

tak na marginesie...

jest wiele roznych waznych spraw! ale ludzie sluchają mediów zamiast trzeźwo patrzyć na swiat i wyciagac wnioski.... taka niestety polska natura i mentalność... latwiej zaakceptowac to co oko zobaczy niz ruszyc glowa.. a myslenie nie boli wiec warto skorzystac! tak samo sprawa smolenska, poleciało brzydkie kaczątko a w trumnie wrocil wielki patriota, mąz stanu.. czy musial zginac zeby go docenic? w glowie mi sie nie miesci glupota naszego narodu!


„Nasza ekipa, jakby się cofnąć wstecz,
niczym AK lałoby dziś swą krew,
za świata grzech, aż po ostatni wdech,
bohaterów jęk, o nasz spokojny sen”
 
InfernoDate: Thursday, 2011-04-21, 12:37:05 | Message # 52
Major general
Group: Members
Messages: 262
Reproofs: 0%
Status: Offline
Lookas w tym momencie zgadzam się z Tobą w 120%.
Ja też jestem katolikiem, czytuję Pismo Święte w wolnych chwilach (nawiasem mówiąc apokalipsę przeczytałem 3 razy i dopiero za trzecim razem jako tako ją zrozumiałem), Jan Paweł II był największym z Polaków, bo nikomu nie szczędził dobrych rad, pomagał każdemu nie zależnie od jego odmienności. Teraz wszyscy podążają owczym pędem. Teraz trzeba umrzeć żeby Cię docenili. A jak ktoś chcę obejrzeć głupotę polskiego rządu to polecam obejrzeć "sprawę dla reportera" lub "magazyn ekspresu reporterów".
Kurwa ludzie nie mają co do garnka włożyć i takie z braku lepszego określenia chuję, żyją w pełnym luksusie i nie mają co z pieniędzmi robić.Każdy każdego oszukuję na pieniądze. Niektórzy zarzekają się jacy to wielcy katolicy a nie przestrzegają nawet 10 przykazań.(Żeby w wieku 16 lat nie umieć powiedzieć "Ojcze Nasz". Porażka.)
Oglądałem wczoraj derby Hiszpani. Słucham Szpakowskiego i własnym uszom nie wierzę. Klub wyceniony na ponad Miliard dolarów??!! Co to kurwa ma być. Ludzie przymierają głodem a tamci sobie opływają w pieniądze.
DEBILIZM!.
 
ProstoDate: Thursday, 2011-04-21, 13:40:38 | Message # 53
Colonel
Group: Members
Messages: 171
Reproofs: 0%
Status: Offline
I z lookasem sie zgodze i z Infernem na nawet 200%.

A ja sie przyznam ze nie jestem katolikiem. Ale znajduje autorytet w biblii. Poza tym nie wiem po jakiego grzyba beatifikuja Jana Pawla II. Zeby mohery mialy sie do kogo modlic? Zeby sobie moc postawic obrazek w domu z sw. Karolem Wojtyla i gdy przyjdzie ksiadz "zakozaczyc" jakim to jest sie poboznym wiernym, a pozniej zwyczajna hipokrycja? Poza tym wg. mnie to sie na swiecie coraz bardziej panoszy.
Np. to "bezstresowe wychowanie" dziecka nie mozesz trzasnac po tylku, bo do wiezienia pojdziesz. A w samej biblii pisze, ze ojciec ma karcic syna... A teraz zal dupe sciska jak widac te rozwydrzone bachory, chwalace sie nowymi gadgetami elektronicznymi, albo tych z pokolenia jp co juz zadnego autorytetu nie widza, poza najwiekszym kozakiem z dzielni, za ktorym slepo podazaja.

Poza tym wkurwiaja mnie bogacze, tacy w chuj snobistyczni. Telefon wysadzany diamencikami, a chuj to moze jeszcze jebne to sobie na szczoteczke do zebow, samochod i oprawe telewizora, bo jestem tak bogaty ze kurwa nie mam co z tym zrobic. A moglby wyslac kilka milonow na akcje humanitarna do Afryki, gdzie ludzie czystej wody nie maja.

Nie wiem jak was, ale jak sobie mysle o miejscach na swiecie, gdzie nie ma dostpeu do czystej wody, a patrze na mlodziez co kupuje wode (cole, lemioniade i inny syf) i sie pozniej tym leja, albo polowe wyrzucaja bo ktos naplul, to zlosc we mnie wzbiera.


 
InfernoDate: Thursday, 2011-04-21, 13:55:58 | Message # 54
Major general
Group: Members
Messages: 262
Reproofs: 0%
Status: Offline
Taki już jest świat, człowiek nie przejmuje się czyimiś problemami do czasu gdy go samego nie dotkną.
Idę koło podstawówki i widzę dwa berbecie, gdzieś tak mają po 12 lat na oko i słyszę ja jeden mówi do drugiego: -Jak on mu kurwa zajebał.
Aż mi gały wyszły na wierzch. W ich wieku to największe przekleństwo jaki można było powiedzieć to "kurde". Tak samo z szacunkiem do starszych. Idzie taki 14latek i sobie do Ciebie kozaczy. Kiedyś to strach było się odezwać do starszej osoby. A teraz to zacznie Cię wyzywać, kozaczyć i możesz mu gówno zrobić bo zaraz poleci do mamusi a mamusia zadzwoni na policję. Tak samo te dzieci jp. Tak jebią policję że szok, szpanują koszulkami, płytami itp. A jakby im ktoś rower zajebał to od razu lecą na policję żeby im znaleźli. I co to ma być to "bezstresowe wychowanie" to kolejny wymysł, który nam sprezentowała Dorota Za-wacka. Dziecko też trzeba nauczyć moresu bo będzie pyskować i robić co chce. Efektami bezstresowego wychowania są rozpieszczone kundle. Świat stacza się coraz niżej.
 
ProstoDate: Thursday, 2011-04-21, 17:48:49 | Message # 55
Colonel
Group: Members
Messages: 171
Reproofs: 0%
Status: Offline
Pamietam w ogole jak kiedys balem sie wrocic na chate po 21, bo wiedzialem jak tato sie wkuzwi. Teraz pewnie wracaja nachlane po 23 a jeszcze im mamusia na wymioty herbatke zrobi i miske podlozy, by moglo sie spokojnie wyrzygac. Zal dupe sciska i tyle... Ale nic w sumie zrobic nie mozemy. Jedynie glosowac na normalny rzad, ale takowego wsrod kandydatow ni ma. Jedynie JKM jeszcze daje rade.

 
InfernoDate: Thursday, 2011-04-21, 18:23:00 | Message # 56
Major general
Group: Members
Messages: 262
Reproofs: 0%
Status: Offline
Najlepiej załóżmy partię "Armia Krajowa" i wejdźmy do rządu. Prezesem będzie Mapet a Looki wiceprezesem. biggrin
 
GardenDate: Thursday, 2011-04-21, 18:32:02 | Message # 57
Lieutenant
Group: Users
Messages: 78
Reproofs: 0%
Status: Offline
Ja jestem dobrze wychowywany nigdy nie dostałem w dupe nigdy nikt mnie nie uderzył .. rodzice na mnie nie krzycza jak raz na jakis czas zrobie cos nie dobrego .. a staram sie byc jak najlepszym synem smile .. to nie jest wina wychowania to jest wina tego kto ile oleju ma w glowie i kto jest inteligentny ..
 
InfernoDate: Thursday, 2011-04-21, 18:42:46 | Message # 58
Major general
Group: Members
Messages: 262
Reproofs: 0%
Status: Offline
Czyli z twojej wypowiedzi wnioskuję że stosunek urodzeń inteligentnych osób to 1:100 cool
 
GardenDate: Thursday, 2011-04-21, 18:55:19 | Message # 59
Lieutenant
Group: Users
Messages: 78
Reproofs: 0%
Status: Offline
Heee biggrin

Added (2011-04-21, 18:55:19)
---------------------------------------------
Nie , nie o to chodziło dziecko jest inteligentne do póki nie wpadnie w złe towarzystwo itp. ja jestem silny i nie daje sie namówić do głupot i dzięki temu jestem normalnym dzieckiem bez żadnych problemów

 
ProstoDate: Thursday, 2011-04-21, 19:43:25 | Message # 60
Colonel
Group: Members
Messages: 171
Reproofs: 0%
Status: Offline
To jest kwestia wychowania. Jesli rodzice ci wpoja zebys nie robil tego i tego. A jak to zrobisz, oni sie dowiedza i zrobia ci rumor. To bedziesz wiedziec by na przyszlosc tego nie zrobic. A jak zrobisz, to bedzie cie sumienie walilo w serce i w ogole. Wiem po sobie i kilku przypadkach ktore widzialem.

 
Forum » General » Others » Prosto! (...)
Search: