Login form

Search

Tag Board

200

Statistics

Servers Monitor

Armia Krajowa
Friday, 2024-03-29, 12:13:23
Welcome Guest
Main | Registration | Login | RSS

Prosto! - Page 2 - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: SAKUL, foo, lookas  
Forum » General » Others » Prosto! (...)
Prosto!
InfernoDate: Friday, 2011-04-15, 16:59:23 | Message # 16
Major general
Group: Members
Messages: 262
Reproofs: 0%
Status: Offline
Ja również popieram Lookasa, tylko żeby od razu ktoś musiał odchodzić. Ostre warunki postawiłeś Lookas ale troszeczkę bez przesady. Jesteśmy jednym klanem, jedną całością, jedną wspólnotą. Walki między nami nic nie wniosą nowego tylko nowe waśnie i nie potrzebne słowa. Wiem Looki, że już miałeś jedną "kosę" z Prosto, ale żeby odchodzić zaraz z klanu. Tak jak powiedział Rof, wystarczy degradacja i obniżenie lvl na serwie (kiedy będzie) i wystarczy. Powtarzam NIE WALCZMY MIĘDZY SOBĄ![color=red][size=18].
 
GardenDate: Friday, 2011-04-15, 17:16:09 | Message # 17
Lieutenant
Group: Users
Messages: 78
Reproofs: 0%
Status: Offline
Jeden mądry xDD .. nie no trochę ostre warunki Lookasku smile
 
SAKULDate: Friday, 2011-04-15, 18:38:05 | Message # 18
Major general
Group: Moderators
Messages: 293
Reproofs: 20%
Status: Offline
przylaczam sie do postulatu Lookasa wacko Prosty albo my dry


 
InfernoDate: Friday, 2011-04-15, 19:35:11 | Message # 19
Major general
Group: Members
Messages: 262
Reproofs: 0%
Status: Offline
To raczej do przewidzenia, że prędzej Prosto wyleci niż Lookas. Szczerze mówiąc decyzja należy do leaderów. Moim zdaniem nie powinien nikt odchodzić ale jak mam się już postawić po czyjejś stronie to raczej po stronie Lookasa, nie dlatego że jest starszy, nie dlatego że dłużej siedzi w AK. Tylko dlatego, że wytoczył przeciwko Prosto mocne argumenty i Prosto do wszystkiego się przyznał. Oczywiście jeszcze zostało postawione ultimatum przez 3 (nie jestem pewnie czy Sakul też) głównych członków AK więc, coś mi się zdaje, że tak czy inaczej ktoś odejdzie. Ale zostawmy decyzje dla leaderów a konkretnie dla Mapeta.
 
cyshe:)Date: Friday, 2011-04-15, 20:22:16 | Message # 20
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 122
Reproofs: 0%
Status: Offline
" Trudne Sprawy " xD sie narobiło

 
GardenDate: Friday, 2011-04-15, 20:22:19 | Message # 21
Lieutenant
Group: Users
Messages: 78
Reproofs: 0%
Status: Offline
A może .. Prosty zapłaci nam jakieś duże pieniądzee i mu wybaczymy :DDD
 
nocnikDate: Saturday, 2011-04-16, 08:09:44 | Message # 22
Lieutenant general
Group: Moderators
Messages: 621
Reproofs: 0%
Status: Offline
Oho afera sie szykuje badmood . Ostro taki spoko clan sie rozpada przez jednego człowieka. Nic do prosta nie mam. Ale nie odchodzcie PLISS! Z kim ja bede grał na waszych serwerach?? cry





Message edited by nocnik - Saturday, 2011-04-16, 08:10:03
 
GuestDate: Saturday, 2011-04-16, 09:30:59 | Message # 23
Group: Guests





Wszyscy Murem za Prosto smile
 
lookasDate: Saturday, 2011-04-16, 11:10:31 | Message # 24
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 825
Status: Offline
ja sprawe postawilem wystarczajaco jasno i zdania nie mam zamiaru zmienic, nie bede sie bawil w jakies dawanie szans, bo nie ja tu jestem od tego, tlumacze: leaderem!! nie mam tez 10 lat! mam za to jaja i jeśli coś mowie to po prostu to robię wiec albo on odejdzie albo Ja, a za mną widze jeszcze paru innych i to ich wola... wiec chyba to nie sa moje wymysly tylko kazdy widzi problem!!!

wiec prosto wybieraj!!

do wszystkich kompromisowców:
jeśli prosto zdecyduje że zostaje w klanie to wtedy mozecie mu wybaczac i dawać szanse do usranej śmierci! powodzenia!


„Nasza ekipa, jakby się cofnąć wstecz,
niczym AK lałoby dziś swą krew,
za świata grzech, aż po ostatni wdech,
bohaterów jęk, o nasz spokojny sen”
 
FragerDate: Saturday, 2011-04-16, 11:23:30 | Message # 25
Colonel
Group: Moderators
Messages: 240
Reproofs: 0%
Status: Offline
Dla mnie niech zadecyduja gonz i mapet co zrobic , ale mysle ze argumenty looksa naprawde daja do zrozumienia ze prosto przykro mi to poweidziec nie pasuje juz do naszego klanu . Jest osoba nieodpowiedzialna i ma poprostu szczeniackie zachowania . Kiedys do AK trzeba bylo miec 18 lat bylem jedynym kto jeszcze nie mial 18 ale nie odpierdalalem takich jaj jak prosto przez ktorego widze spada reputacja naszego klanu u innych, i niedlugo bedziemy okreslani jako zgraja dzieci . Ktore besztaja caly swiat bo nie wiadomo za kogo sie uwazaja .
 
InfernoDate: Saturday, 2011-04-16, 11:40:50 | Message # 26
Major general
Group: Members
Messages: 262
Reproofs: 0%
Status: Offline
Ta afera nie skończy się teraz bo Prosto o ile się nie mylę wyjechał, więc możemy się spodziewać końca dopiero wtedy kiedy Prosto przyjedzie i zdecyduje czy odchodzi za porozumieniem stron czy leaderzy będą rozsądzać. Ale Prosto jest na tyle inteligentny że raczej napewno sam odejdzie. No ale cóż dołączam się do Lookasa, Fragera i Sakula i deklaruje, że też odejdę jeśli Prosto zostanie. Wiem, że podobna sytuacja już była i Prosto wtedy nie został ukarany, ale teraz no cóż. Nie chce by nam się klan rozsypał przez jedną jednostkę. Trzeba się pozbywać osób, które są przyczynami kłótni w naszej skromnej "rodzince".
A i do Prosto: Po pierwsze ile ty masz lat, że co chwila jesteś pijany?
Po drugie: Panuj nad sobą w tych chwilach nietrzeźwości bo o ile mi wiadomo Krzychu jest od Ciebie starszy więc trochę szacunku.
Po trzecie: Nic do Ciebie nie mam, ale ostro przegiąłeś pałkę (tak jak się wyraził Frager) i musisz ponieść konsekwencję.
Niedługo jak będziesz pijany zaczniesz skakać do Gonza albo Mapeta a potem będziesz się tłumaczył że nie pamiętasz.
Albo rzuć picie albo pij w ograniczonych ilościach.
P.S Nie rozumiem dlaczego takie sprawy rozsądzamy otwarcie. To sprawa klanowa więc powinna być zamknięta w for members. Rozumiem, że Krzychu nie ma tam dostępu ale to jest wewnętrzna sprawa AK i w AK powinna zostać.
 
FragerDate: Saturday, 2011-04-16, 11:45:31 | Message # 27
Colonel
Group: Moderators
Messages: 240
Reproofs: 0%
Status: Offline
Inferno dobrze mowisz pasowalo by zeby ktos ten temat wrypal do forum zamknietego . A co do picia ja pare razy gralm pijany i nikogo nie urazilem wiec to jest troche dziwne .
 
KrzYchUDate: Saturday, 2011-04-16, 12:03:45 | Message # 28
Lieutenant
Group: Members
Messages: 41
Reproofs: 0%
Status: Offline
mam dostęp niema problemu
 
nocnikDate: Saturday, 2011-04-16, 15:44:39 | Message # 29
Lieutenant general
Group: Moderators
Messages: 621
Reproofs: 0%
Status: Offline
Nie chcem sie w trancać. Moze głosowanie ?? Sonda F1 zostaje F2 nie cool Zobaczymy ilu jest na taka ilu na nie happy



 
fooDate: Saturday, 2011-04-16, 16:24:42 | Message # 30
Major general
Group: Moderators
Messages: 336
Reproofs: 20%
Status: Offline
po co ta sąda czyt (f1,f2 ), ja z prostem nie miałem problemów, jednak fakt że większość jest za usunięciem go z klanu to przęsądza o wszystkim. Każdemu zdarzają się chwile słabości ale tu to juz sprawa myśle że zamknięta wacko

Added (2011-04-16, 16:24:23)
---------------------------------------------
acha i usuncie to z głównego i dajcie do members bo wstyd żeby inni czytali nasze problemy

Added (2011-04-16, 16:24:42)
---------------------------------------------
acha i usuncie to z głównego i dajcie do members bo wstyd żeby inni czytali nasze problemy


 
Forum » General » Others » Prosto! (...)
Search: